RLR07C1963FPR36
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR07C1963FPR36
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 196K OHM 1% 1/4W AXIAL
Duomenų lapai: RLR07C1963FPR36.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RLR07C1963FPR36 specifikacijos
Dalies numeris RLR07C1963FPR36 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 196K OHM 1% 1/4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 243989 pcs Duomenų lapas RLR07C1963FPR36.pdf
Įtampos įvertinimas - AC P (0.1%) Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RLR07C1963FPR36-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas RLR07C1963FPR36 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Išplėstas aprašymas 196k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 196K OHM 1% 1/4W AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film