RLR05C7501GSB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR05C7501GSB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 7.5K OHM 2% 1/8W AXIAL
Duomenų lapai: RLR05C7501GSB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RLR05C7501GSB14 specifikacijos
Dalies numeris RLR05C7501GSB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 7.5K OHM 2% 1/8W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69621 pcs Duomenų lapas RLR05C7501GSB14.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Atsparumas 7.5 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Bulk