RLR05C28R7FSRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RLR05C28R7FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 28.7 OHM 1% 1/8W AXIAL
Duomenų lapai: RLR05C28R7FSRSL.pdf
  • Pranešimas
RLR05C28R7FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RLR05C28R7FSRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 28.7 OHM 1% 1/8W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85330 pcs Duomenų lapas RLR05C28R7FSRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Atsparumas 28.7 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RLR05C28R7FSRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 28.7 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozicija Metal Film