RL07S910GRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL07S910GRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 91 OHM 1/4W 2% AXIAL
Duomenų lapai: RL07S910GRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RL07S910GRSL specifikacijos
Dalies numeris RL07S910GRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 91 OHM 1/4W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 60304 pcs Duomenų lapas RL07S910GRSL.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RL07S910GRSL-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film