RH050R3000FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH050R3000FE02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH050R3000FE02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: RH050R3000FE02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RH050R3000FE02 specifikacijos
Dalies numeris RH050R3000FE02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13171 pcs Duomenų lapas RH050R3000FE02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija RH
Atsparumas 300 mOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RHRD-.30 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.625" (15.87mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 300 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound