RH0502K500FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH0502K500FC02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH0502K500FC02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 50W
Duomenų lapai: RH0502K500FC02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
RH0502K500FC02 specifikacijos
Dalies numeris RH0502K500FC02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 25992 pcs Duomenų lapas RH0502K500FC02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija RH
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RHD-2.5K Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.625" (15.87mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound