RH01025K00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH01025K00FC02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH01025K00FC02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 25K OHM 1% 12.5W
Duomenų lapai: RH01025K00FC02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
  • Pranešimas
RH01025K00FC02 specifikacijos
Dalies numeris RH01025K00FC02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 25K OHM 1% 12.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 27416 pcs Duomenų lapas RH01025K00FC02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija RH
Atsparumas 25 kOhms Galia (vatais) 12.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RHB-25K Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.405" (10.29mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 kOhms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound