RER75F2R65RCSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER75F2R65RCSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2.65 OHM 1% 30W
Duomenų lapai: RER75F2R65RCSL.pdf
  • Pranešimas
RER75F2R65RCSL specifikacijos
Dalies numeris RER75F2R65RCSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 2.65 OHM 1% 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2745 pcs Duomenų lapas RER75F2R65RCSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER75
Atsparumas 2.65 Ohms Galia (vatais) 30W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER75F2R65RCSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.625" (15.87mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 2.65 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound