RER70FR178RCSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER70FR178RCSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.178 OHM 1% 20W
Duomenų lapai: RER70FR178RCSL.pdf
  • Pranešimas
RER70FR178RCSL specifikacijos
Dalies numeris RER70FR178RCSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.178 OHM 1% 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2650 pcs Duomenų lapas RER70FR178RCSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER70
Atsparumas 178 mOhms Galia (vatais) 20W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER70FR178RCSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.561" (14.25mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 178 mOhms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound