RER65F25R5PCSL
Dale / VishayDale / Vishay
RER65F25R5PCSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER65F25R5PCSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 25.5 OHM 1% 10W
Duomenų lapai: RER65F25R5PCSL.pdf
  • Pranešimas
RER65F25R5PCSL specifikacijos
Dalies numeris RER65F25R5PCSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 25.5 OHM 1% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6271 pcs Duomenų lapas RER65F25R5PCSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER65
Atsparumas 25.5 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER65F25R5PCSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.405" (10.29mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis P (0.1%)
Išsamus aprašymas 25.5 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound