RER60FR383MCSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER60FR383MCSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.383 OHM 1% 5W
Duomenų lapai: RER60FR383MCSL.pdf
  • Pranešimas
RER60FR383MCSL specifikacijos
Dalies numeris RER60FR383MCSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.383 OHM 1% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4444 pcs Duomenų lapas RER60FR383MCSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER60
Atsparumas 383 mOhms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER60FR383MCSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 383 mOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound