RER60F3241RCSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER60F3241RCSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 3.24K OHM 1% 5W
Duomenų lapai: RER60F3241RCSL.pdf
  • Pranešimas
RER60F3241RCSL specifikacijos
Dalies numeris RER60F3241RCSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 3.24K OHM 1% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5821 pcs Duomenų lapas RER60F3241RCSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER60
Atsparumas 3.24 kOhms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER60F3241RCSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 3.24 kOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound