RER45F97R6PC02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER45F97R6PC02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 97.6 OHM 1% 10W
Duomenų lapai: RER45F97R6PC02.pdf
  • Pranešimas
RER45F97R6PC02 specifikacijos
Dalies numeris RER45F97R6PC02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 97.6 OHM 1% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3576 pcs Duomenų lapas RER45F97R6PC02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER45
Atsparumas 97.6 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER45F97R6PC02-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.405" (10.29mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis P (0.1%)
Išsamus aprašymas 97.6 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound