RER40F45R3RC02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RER40F45R3RC02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 45.3 OHM 1% 5W
Duomenų lapai: RER40F45R3RC02.pdf
  • Pranešimas
RER40F45R3RC02 specifikacijos
Dalies numeris RER40F45R3RC02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 45.3 OHM 1% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3621 pcs Duomenų lapas RER40F45R3RC02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER40
Atsparumas 45.3 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RER40F45R3RC02-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 45.3 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound