RCS08052R74FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS08052R74FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCS08052R74FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 2.74 OHM 1% 0.4W 0805
Duomenų lapai: RCS08052R74FKEA.pdf
  • Pranešimas
RCS08052R74FKEA specifikacijos
Dalies numeris RCS08052R74FKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 2.74 OHM 1% 0.4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2049909 pcs Duomenų lapas RCS08052R74FKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RCS Atsparumas 2.74 Ohms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.74 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film