RCS040232R4FKED
Dale / VishayDale / Vishay
RCS040232R4FKED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCS040232R4FKED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 32.4 OHM 1% 1/5W 0402
Duomenų lapai: RCS040232R4FKED.pdf
  • Pranešimas
RCS040232R4FKED specifikacijos
Dalies numeris RCS040232R4FKED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 32.4 OHM 1% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5311751 pcs Duomenų lapas RCS040232R4FKED.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RCS Atsparumas 32.4 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 32.4 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film