RCP2512W47R0GET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512W47R0GET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP2512W47R0GET
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 47 OHM 2% 3.5W 2512
Duomenų lapai: RCP2512W47R0GET.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RCP2512W47R0GET specifikacijos
Dalies numeris RCP2512W47R0GET Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 47 OHM 2% 3.5W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26907 pcs Duomenų lapas RCP2512W47R0GET.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RCP Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 3.5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film