RCP2512B24R0JEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512B24R0JEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP2512B24R0JEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 24 OHM 5% 3.5W 2512
Duomenų lapai: RCP2512B24R0JEB.pdf
  • Pranešimas
RCP2512B24R0JEB specifikacijos
Dalies numeris RCP2512B24R0JEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 24 OHM 5% 3.5W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57510 pcs Duomenų lapas RCP2512B24R0JEB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RCP Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 3.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film