RCP0603B68R0JEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B68R0JEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0603B68R0JEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 68 OHM 5% 1.5W 0603
Duomenų lapai: RCP0603B68R0JEB.pdf
  • Pranešimas
RCP0603B68R0JEB specifikacijos
Dalies numeris RCP0603B68R0JEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 68 OHM 5% 1.5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62775 pcs Duomenų lapas RCP0603B68R0JEB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija RCP Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.023" (0.58mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film