RCP0603B27R0GS2
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B27R0GS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0603B27R0GS2
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 27 OHM 2% 1.5W 0603
Duomenų lapai: RCP0603B27R0GS2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RCP0603B27R0GS2 specifikacijos
Dalies numeris RCP0603B27R0GS2 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 27 OHM 2% 1.5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69811 pcs Duomenų lapas RCP0603B27R0GS2.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija RCP Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.023" (0.58mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 Ohms ±2% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film