RCP0505B62R0JEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B62R0JEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0505B62R0JEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 62 OHM 5% 1.4W 0505
Duomenų lapai: RCP0505B62R0JEB.pdf
  • Pranešimas
RCP0505B62R0JEB specifikacijos
Dalies numeris RCP0505B62R0JEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 62 OHM 5% 1.4W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104965 pcs Duomenų lapas RCP0505B62R0JEB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0505 Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija RCP Atsparumas 62 Ohms
Galia (vatais) 1.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1412 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 62 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film