RCP0505B100RGEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B100RGEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0505B100RGEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
Duomenų lapai: RCP0505B100RGEB.pdf
  • Pranešimas
RCP0505B100RGEB specifikacijos
Dalies numeris RCP0505B100RGEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90899 pcs Duomenų lapas RCP0505B100RGEB.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0505 Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija RCP Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 1.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1412 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RCP0505B100RGEC
RCP0505B100RGEC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505
Sandelyje: 62710 pcs
parsisiųsti: RCP0505B100RGEC.pdf
RFQ
RCP0505B100RGS2
RCP0505B100RGS2
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 70557 pcs
parsisiųsti: RCP0505B100RGS2.pdf
RFQ
RCP-89
RCP-89
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: CARD EJECTOR WHITE 3/32"
parsisiųsti: RCP-89.pdf
RCP0505B100RGED
RCP0505B100RGED
parsisiųsti: RCP0505B100RGED.pdf
RCP0505B100RGEA
RCP0505B100RGEA
parsisiųsti: RCP0505B100RGEA.pdf
RCP-69
RCP-69
parsisiųsti: RCP-69.pdf
RCP-86
RCP-86
apibūdinimas: CARD EJECTOR WHITE 1/16"
parsisiųsti: RCP-86.pdf
RCP0505B100RGET
RCP0505B100RGET