RCL122575R0FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122575R0FKEG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL122575R0FKEG
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE
Duomenų lapai: RCL122575R0FKEG.pdf
  • Pranešimas
RCL122575R0FKEG specifikacijos
Dalies numeris RCL122575R0FKEG Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267164 pcs Duomenų lapas RCL122575R0FKEG.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1225 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija RCL Atsparumas 75 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Kiti vardai RCL75.0ETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film