RCL1218470RFKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL1218470RFKEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL1218470RFKEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 470 OHM 1W 1812 WIDE
Duomenų lapai: RCL1218470RFKEK.pdf
  • Pranešimas
RCL1218470RFKEK specifikacijos
Dalies numeris RCL1218470RFKEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 470 OHM 1W 1812 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 489767 pcs Duomenų lapas RCL1218470RFKEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1218 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serija RCL Atsparumas 470 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)