RCL121823K7FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL121823K7FKEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL121823K7FKEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 23.7K OHM 1W 1812 WIDE
Duomenų lapai: RCL121823K7FKEK.pdf
  • Pranešimas
RCL121823K7FKEK specifikacijos
Dalies numeris RCL121823K7FKEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 23.7K OHM 1W 1812 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 471694 pcs Duomenų lapas RCL121823K7FKEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1218 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serija RCL Atsparumas 23.7 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 23.7 kOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film