RCL061237R4FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL061237R4FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL061237R4FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 37.4 OHM 3/4W 1206 WIDE
Duomenų lapai: RCL061237R4FKEA.pdf
  • Pranešimas
RCL061237R4FKEA specifikacijos
Dalies numeris RCL061237R4FKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 37.4 OHM 3/4W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1502768 pcs Duomenų lapas RCL061237R4FKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0612 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija RCL Atsparumas 37.4 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 37.4 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film