RCL0406511RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL0406511RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL0406511RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 511 OHM 1/4W 0604 WIDE
Duomenų lapai: RCL0406511RFKEA.pdf
  • Pranešimas
RCL0406511RFKEA specifikacijos
Dalies numeris RCL0406511RFKEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 511 OHM 1/4W 0604 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3831168 pcs Duomenų lapas RCL0406511RFKEA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0406 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Serija RCL Atsparumas 511 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 511 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film