PTF65604R00FXBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65604R00FXBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF65604R00FXBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 604 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF65604R00FXBF.pdf2.PTF65604R00FXBF.pdf3.PTF65604R00FXBF.pdf4.PTF65604R00FXBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTF65604R00FXBF specifikacijos
Dalies numeris PTF65604R00FXBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 604 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Atsparumas 604 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 604 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film