PTF652K4900BYBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF652K4900BYBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF652K4900BYBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF652K4900BYBF.pdf2.PTF652K4900BYBF.pdf3.PTF652K4900BYBF.pdf4.PTF652K4900BYBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTF652K4900BYBF specifikacijos
Dalies numeris PTF652K4900BYBF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Atsparumas 2.49 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.49 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film