PTF65249R00FYEK
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65249R00FYEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF65249R00FYEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF65249R00FYEK.pdf2.PTF65249R00FYEK.pdf3.PTF65249R00FYEK.pdf4.PTF65249R00FYEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTF65249R00FYEK specifikacijos
Dalies numeris PTF65249R00FYEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Atsparumas 249 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 249 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film