PTF65244R50AXR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65244R50AXR6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF65244R50AXR6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 244.5 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF65244R50AXR6.pdf2.PTF65244R50AXR6.pdf3.PTF65244R50AXR6.pdf4.PTF65244R50AXR6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PTF65244R50AXR6 specifikacijos
Dalies numeris PTF65244R50AXR6 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 244.5 OHM 1/4W 0.05% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Atsparumas 244.5 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 244.5 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film