PTF6517K600BYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6517K600BYEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF6517K600BYEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 17.6K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF6517K600BYEB.pdf2.PTF6517K600BYEB.pdf3.PTF6517K600BYEB.pdf4.PTF6517K600BYEB.pdf
  • Pranešimas
PTF6517K600BYEB specifikacijos
Dalies numeris PTF6517K600BYEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 17.6K OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Atsparumas 17.6 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 17.6 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film