PTF569K0900BYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF569K0900BYEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF569K0900BYEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 9.09K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF569K0900BYEB.pdf2.PTF569K0900BYEB.pdf3.PTF569K0900BYEB.pdf4.PTF569K0900BYEB.pdf
  • Pranešimas
PTF569K0900BYEB specifikacijos
Dalies numeris PTF569K0900BYEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 9.09K OHM 1/8W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Serija PTF Atsparumas 9.09 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai PTF9.09KCTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.09 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film