PTF5622K100QXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF5622K100QXEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF5622K100QXEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 22.1K OHM 1/8W 0.02% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF5622K100QXEB.pdf2.PTF5622K100QXEB.pdf3.PTF5622K100QXEB.pdf4.PTF5622K100QXEB.pdf
  • Pranešimas
PTF5622K100QXEB specifikacijos
Dalies numeris PTF5622K100QXEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 22.1K OHM 1/8W 0.02% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Serija PTF Atsparumas 22.1 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai PTF22.1KFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22.1 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film