NH250R1000FE01
Dale / VishayDale / Vishay
NH250R1000FE01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NH250R1000FE01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 250W
Duomenų lapai: NH250R1000FE01.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 899 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
NH250R1000FE01 specifikacijos
Dalies numeris NH250R1000FE01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 899 pcs Duomenų lapas NH250R1000FE01.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 4.500" L x 3.000" W (114.30mm x 76.20mm) Serija NH
Atsparumas 100 mOhms Galia (vatais) 250W