MTL03R0200FE66
Dale / VishayDale / Vishay
MTL03R0200FE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTL03R0200FE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MTL03R0200FE66.pdf
  • Pranešimas
MTL03R0200FE66 specifikacijos
Dalies numeris MTL03R0200FE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5385 pcs Duomenų lapas MTL03R0200FE66.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Serija MTL-3 Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai MTL-3-.02
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MTL03R0700FE66
MTL03R0700FE66
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL