MSP10A032K70FEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10A032K70FEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP10A032K70FEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 10SIP
Duomenų lapai: MSP10A032K70FEJ.pdf
  • Pranešimas
MSP10A032K70FEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP10A032K70FEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49443 pcs Duomenų lapas MSP10A032K70FEJ.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.7k
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 5 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 2.7k Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP