MSP08A03220RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A03220RGEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP08A03220RGEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
Duomenų lapai: MSP08A03220RGEJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
336 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
MSP08A03220RGEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP08A03220RGEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37924 pcs Duomenų lapas MSP08A03220RGEJ.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SIP Dydis / Matmenys 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 220
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 220 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP