MSP08A014K70FEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A014K70FEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP08A014K70FEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
Duomenų lapai: MSP08A014K70FEJ.pdf
  • Pranešimas
MSP08A014K70FEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP08A014K70FEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57994 pcs Duomenų lapas MSP08A014K70FEJ.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SIP Dydis / Matmenys 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±1% 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP