MSP06C0110K0GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP06C0110K0GEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP06C0110K0GEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Duomenų lapai: MSP06C0110K0GEJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
456 pcs
532 pcs
  • Pranešimas
MSP06C0110K0GEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP06C0110K0GEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46154 pcs Duomenų lapas MSP06C0110K0GEJ.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6-SIP Dydis / Matmenys 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 5 Pins skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP