MORNTA1003AT5
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MORNTA1003AT5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP
Duomenų lapai: MORNTA1003AT5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MORNTA1003AT5 specifikacijos
Dalies numeris MORNTA1003AT5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57252 pcs Duomenų lapas MORNTA1003AT5.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Serija MORN Rezistorius-santykis-dreifas ±1 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.01% Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Kiti vardai 541-2496-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm)
Išsamus aprašymas 100k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Circuit Type Isolated
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MORNTA2002AT5
MORNTA2002AT5
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8TSSOP