MMB25-020
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMB25-020
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas CONN RACK/PANEL 20POS 5A
Duomenų lapai: MMB25-020.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
17 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMB25-020 specifikacijos
Dalies numeris MMB25-020 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas CONN RACK/PANEL 20POS 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5014 pcs Duomenų lapas MMB25-020.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MM22 Pikis -
Pakuotė Bulk Kiti vardai MMD1P22G5-20 T02
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 3
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 20
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinis išdėstymas, tipiškas - Susisiekite su Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties naudojimas -
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius Rack and Panel
Spalva Green
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMB25-0141A1
MMB25-0141A1
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 14POS 5A
Sandelyje: 2948 pcs
parsisiųsti: MMB25-0141A1.pdf
RFQ
MMB25-0201G1
MMB25-0201G1
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 20POS 5A
Sandelyje: 3471 pcs
parsisiųsti: MMB25-0201G1.pdf
RFQ
MMB25-0141R1
MMB25-0141R1
parsisiųsti: MMB25-0141R1.pdf
MMB25-0181H1
MMB25-0181H1
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 18POS 5A
parsisiųsti: MMB25-0181H1.pdf
MMB25-0201P1
MMB25-0201P1
parsisiųsti: MMB25-0201P1.pdf
MMB25-0201K1
MMB25-0201K1
parsisiųsti: MMB25-0201K1.pdf
parsisiųsti: MMB25-0141H1.pdf
MMB25-0201H1
MMB25-0201H1
parsisiųsti: MMB25-0201H1.pdf
MMB25-0141K1
MMB25-0141K1
parsisiųsti: MMB25-0141K1.pdf
MMB25-0201C1
MMB25-0201C1
parsisiųsti: MMB25-0201C1.pdf
MMB25-0141J1
MMB25-0141J1
parsisiųsti: MMB25-0141J1.pdf
MMB25-0201J1
MMB25-0201J1
parsisiųsti: MMB25-0201J1.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus