MMB23-029
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMB23-029
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas CONN RACK/PANEL 29POS 5A
Duomenų lapai: MMB23-029.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MMB23-029 specifikacijos
Dalies numeris MMB23-029 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas CONN RACK/PANEL 29POS 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3797 pcs Duomenų lapas MMB23-029.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MM22 Pikis -
Pakuotė Bulk Kiti vardai MMD1P22G-29 T02
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 3
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 29
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinis išdėstymas, tipiškas - Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties naudojimas -
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius Rack and Panel
Spalva Green
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMB23-0261H1
MMB23-0261H1
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 26POS 5A
Sandelyje: 3059 pcs
parsisiųsti: MMB23-0261H1.pdf
RFQ
MMB23-0341J1
MMB23-0341J1
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 34POS 5A
Sandelyje: 2860 pcs
parsisiųsti: MMB23-0341J1.pdf
RFQ
MMB23-0291H1
MMB23-0291H1
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 29POS 5A
parsisiųsti: MMB23-0291H1.pdf
MMB23-0201R1
MMB23-0201R1
apibūdinimas: CONN RACK/PANEL 20POS 5A
parsisiųsti: MMB23-0201R1.pdf
MMB23-0291C1
MMB23-0291C1