MDP1403680RGE04
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDP1403680RGE04
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 680 OHM 14DIP
Duomenų lapai: MDP1403680RGE04.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDP1403680RGE04 specifikacijos
Dalies numeris MDP1403680RGE04 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 680 OHM 14DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32157 pcs Duomenų lapas MDP1403680RGE04.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 14-DIP Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Serija MDP Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 680
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.155" (3.94mm) Išsamus aprašymas 680 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-DIP (0.300", 7.62mm)