MDP14014K30GE04
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDP14014K30GE04
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 4.3K OHM 14DIP
Duomenų lapai: MDP14014K30GE04.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDP14014K30GE04 specifikacijos
Dalies numeris MDP14014K30GE04 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 4.3K OHM 14DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33888 pcs Duomenų lapas MDP14014K30GE04.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 14-DIP Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Serija MDP Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.3k
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.155" (3.94mm) Išsamus aprašymas 4.3k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-DIP (0.300", 7.62mm)