M55342K11B301ART3
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K11B301ART3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342K11B301ART3
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 301 OHM 0.1% 1/20W 0402
Duomenų lapai: M55342K11B301ART3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
M55342K11B301ART3 specifikacijos
Dalies numeris M55342K11B301ART3 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 301 OHM 0.1% 1/20W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 33133 pcs Duomenų lapas M55342K11B301ART3.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0402 Atsparumas 301 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai M55342K11B301ART3-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 301 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film