M55342K06B137AMWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K06B137AMWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342K06B137AMWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 137 OHM 0.1% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342K06B137AMWS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342K06B137AMWS specifikacijos
Dalies numeris M55342K06B137AMWS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 137 OHM 0.1% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21577 pcs Duomenų lapas M55342K06B137AMWS.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0705 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Atsparumas 137 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai M55342K06B137AMWS-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 137 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film