M55342H12B392ARWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H12B392ARWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H12B392ARWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 392 OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: M55342H12B392ARWS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342H12B392ARWS specifikacijos
Dalies numeris M55342H12B392ARWS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 392 OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 20238 pcs Duomenų lapas M55342H12B392ARWS.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Atsparumas 392 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai M55342H12B392ARWS-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 392 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film