M55342H06B453ARTF
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H06B453ARTF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H06B453ARTF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 453 OHM 0.1% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342H06B453ARTF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M55342H06B453ARTF specifikacijos
Dalies numeris M55342H06B453ARTF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 453 OHM 0.1% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 77984 pcs Duomenų lapas M55342H06B453ARTF.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0705 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Atsparumas 453 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai M55342H06B453ARTF-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 453 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film