M55342H03B511ERWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H03B511ERWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H03B511ERWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 511K OHM 1% 1/5W 1005
Duomenų lapai: M55342H03B511ERWS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342H03B511ERWS specifikacijos
Dalies numeris M55342H03B511ERWS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 511K OHM 1% 1/5W 1005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21253 pcs Duomenų lapas M55342H03B511ERWS.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1005 Dydis / Matmenys 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1005 Atsparumas 511 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai M55342H03B511ERWS-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 511 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film